Генеральне прибирання

Чистота офісів є важливою складовою для співробітників, не тільки для приємного проведення робочого дня, але і для заманювання потенційних клієнтів. До блиску вимиті вікна і столи позитивно впливають на рішення людей. Чистота вдома не менш важлива для здоров’я всіх членів сім’ї, котрі мешкають в цій оселі.

Адже всім відомо, наскільки шкідливий пил і грибки. А на прибирання всього житлового приміщення іноді не залишається сил навіть у найкращої господині. Не кажучи вже про час. Наша компанія пропонує все це зробити за кілька годин.

Послуга «генеральне прибирання квартир та офісів» включає в себе повне прибирання приміщення, включаючи санвузли, меблі, двері, стіни і плінтуси. Жоден куточок Вашого будинку або офісу не залишиться без уваги наших професіоналів. Відправлені до вас фахівці прибрали не один офіс, будинок, квартиру і прекрасно знають свою справу. Сучасні та якісні засоби стануть помічниками в цій нелегкій справі. Адже содою і ганчіркою неможливо до блиску вимити меблі та плитку. А бактерій від цього стане тільки більше. Їх існування викликає багато захворювань. І неважливо, яке саме приміщення заселено ними. На роботі вони небезпечні не менше ніж  вдома. Підрахуйте самі, скільки часу Ви «живете» в офісі. Це практично Ваш другий дім.

Ми пропонуємо професіоналізм, який відображається в наступних діях:

 • Очищення всіх видів поверхонь від пилу а саме: систем вентиляції, освітлення, опалення, кондиціювання, стелі, стін та пілоги.
 • Вологе прибирання приміщення з миючими засобами;
 • Мийка кухонної території;
 • Мийка санвузла;
 • Миття вікон, дверей, дзеркал;
 • Чистка підвіконь, плінтусів;
 • Мийка розеток, вимикачів;
 • Чищення килимів (опис в розділі хімчистка);
 • Очищення техніки;
 • На період єпідемічної ситуацій проводимо профілактичну дезінфекцію спеціальними засобами;

Для своїх клієнтів ми вибираємо тільки найкращі сучасні засоби, для швидкого, безшумного, ефективного прибирання. При цьому ми завжди дбаємо про здоров’я клієнтів і ніколи не використовуємо не перевірені або шкідливі засоби. На даний час ми широко застосовуємо дезінфекційний засіб Аноліт Кристал. Аноліт Кристал є екологічно чистим продуктом. Грунтовно знищує збудників бактеріальної, вірусної та грибкової етіології. Тому, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ваш будинок або офіс залишиться чистим у всіх куточках без шкоди здоров’ю. Якщо Ви звернетеся в нашу компанію для прибирання Вашого офісу, ми підберемо зручний час для Вас, і запевняємо, що наша робота не відволіче ваших співробітників від робочого процесу.

У своїй роботі ми використовуємо: засіб для хімчистки Prochem DoubleClean, засіб для скла і поверхонь Тornado, засіб для кухні та грилю Xon Forte. Також наша робота неможлива без новітньої техніки. Наприклад, пилосос для збирання пилу та рідкого бруду Numatic Henry HVR 200, пилосос екстракційний Numatic George GVE 370, парогенератор Polti Vaporetto ECO PRO 3.0. Переконайтеся і Ви в нашому професіоналізмі, телефонуйте і замовляйте послуги.

Замовити прибирання
  Слідкуйте за нами у соціальних мережах