Миття вікон та вивісок

Вимити вікна? Це ж так просто! — Скажите Ви. Але, як виявляється, не всі можуть впоратися з цією трудомісткою працею, адже мити вікна заняття не з легких. А якщо вікна високо? А якщо дістати все скло на балконі неможливо? А якщо, взагалі, на це немає часу?

А дуже хочеться щоб вдома чи в офісі вікна сяяли чистотою, щоб через них було видно весняне блакитне небо, щоб через вітрину Вашого магазину було видно весь Ваш асортимент, а не брудні розводи на склі. А вивіска Вашого офісу чи магазину повинна нести інформацію про Ваш заклад, а не бути забрудненою вуличною пилюкою. В цій справі прийдуть на допомогу спеціалісти з клінінгу.

Наші фахівці мають неабиякий досвід, використовують спеціальний інструмент та сучасні професійні миючі засоби, мають спеціальне обладнання, щоб дістатися до самих віддалених куточків вітрини чи вікна на балконі. Спеціалісти з клінінгу вікон проходять інструктажі по техніці безпеки та мають страхове спорядження.

Що входить в послугу миття вікон, вітрин та вивісок:

  • Сухе очищення, усунення пилу;
  • Вологе миття з мийними засобами;
  • Поліровка поверхні;
  • Миття рам, підвіконня;
  • Усунення скотчу, клею, засолів  і т.п.;
  • Якщо вікно відкривається — вимивання рами зсередини.

Якщо ви замовите послугу миття вікон, фасадів, вивісок у компанії Mery Clean, наші спеціалісти прийдуть у визначений Вами час, швидко та якісно вимиють вікна і в Ваш дім прийде сяюча весна.

Замовити прибирання
    Слідкуйте за нами у соціальних мережах